twój świat ze szkła

Balustrady szklane

Szklane balustrady to produkt który można łączyć z wieloma elementami np. drewno, stal nierdzewna. Wykonujemy balustrady szklane na zamówienie, w dowolnym wymiarze dla klientów z Warszawy, Marek, Kobyłki i okolic, sprawź!
Balustrady szklane Warszawa

Balustrady szklane na przestrzeni ostatnich lat łączą ze sobą dużą funkcjonalność oraz nadają pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru, mogą być wykonane ze szkła hartowanego i taki wybór polecamy Państwu najbardziej. Szkło hartowane cechuje się zdecydowanie większą odpornością na zarysowanie, zbicia czy tez jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne, dlatego jeśli masz wątpliwości jakie balustrady szklane wybrać, lepiej wybierz te ze szkłem hartowanym.

Do produkcji balustrad szklanych możemy użyć dowolnego rodzaju szkła, w zależności od preferencji klienta, jednak najciekawsze pomysły to autorska grafika na szkle, która idealnie dopasuje się do całego domu czy mieszkania.

Balustrady szklane oprócz swojego nietuzinkowego designu łączy ze sobą funkcjonalność oraz nadaje obiektom przestrzennego wyglądu, idealnym miejscem do wykorzystania takich wyrobów szklanych jest balkon, taras oraz schody wewnętrzne. Właściwości szkła uzależnione są najczęściej od miejsca w których owe balustrady czy zabudowy będą montowane, w przypadku gdy niefortunny wypadek spowodowałby rozbicie, szkło nie rozpadnie się, a zostanie na specjalistycznej folii która spaja ze sobą dwie tafle szkła i czyni balustrady bardziej praktyczne.

Samonośne balustrady szklane

Balustrady samonośne jak sama nazwa podpowiada, to szkło które oprócz efektów wizualnych spełnia również funkcję nośną. Wspomniane balustrady nie posiadają elementów konstrukcyjnych, a montaż wykonuje się na tzw: rotulach lub profilach montażowych.

Balustrady szklane z konstrukcją metalową

Balustrady z konstrukcją metalową posiadają słupki montażowe między którymi w następnym etapie będą przymocowane panele szklane. Do mocowania najczęściej służą klamry ściskowe, które praktycznie i estetycznie mocują balustrady na miejscach docelowych. W ofercie naszego zakładu znajdziecie Państwo wszelkie rodzaje balustrad, paneli szklanych oraz innych realizacji szklanych. Nasza siedziba znajduje się w Kobyłce obok Warszawy, gdzie serdecznie zapraszamy.

Szklane balustrady wewnętrzne

Szklane balustrady zewnętrzne

Szukasz Balustrad szklanych W Warszawie do schodów lub tarasu?

Balustrady szklane to nowoczesne rozwiązanie do wykończania wnętrz i zewnętrznych miejsc przynależnych do mieszkania, dzięki nim pomieszczenia stają się wizualnie bardziej przestronne i nadają mu świeżego wyglądu. Do tej pory balustrada szklana szeroko stosowana była w galeriach handlowych oraz w nowoczesnych biurowcach, dziś pojawiają się także w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach dwupoziomowych lub na balkonach. Świadczy to o nowych trendach, jakie wyznaczają nam dekoratorzy, projektując wnętrza i podsuwając nowe wskazówki dekoracyjne.

Zalety montażu balustrady szklanych w warszawie

Balustrady szklane to doskonale rozwiązanie w prestiżowym pomieszczeniach np. w biurach lub pomieszczeniach handlowych, swoje zastosowanie znajdzie również w mieszkaniach dwupoziomowych, domach lub na tarasach, a także balkonach. Balustrada szklana wykonana jest ze szkła hartowanego, a pomiędzy szkłem znajduje się specjalna folia, która w momencie uszkodzenia mechanicznego nie rozpada się na kilka tysięcy kawałków, a pęka i zostaje na foli. Coraz częściej stawia się domy z antresolą, którą można oddzielić od reszty pomieszczeń za pomocą balustrady szklanej lub ścianki szklanej z dowolną grafiką i zapewnić sobie przestrzeń do pracy.

 

Elementy szklane – Balustrady szklane i ścianki

Od wielu lat stosuje się elementy szklane jako dekoracje, ścianki działowe, szkło znajduję swoje zastosowanie również jako balustrady w domach. Takie rozwiązanie przyczynia się do lepszej przepuszczalności światła oraz do optycznego powiększenia mieszkania. Balustrada szklana odnajdzie się w stylu nowoczesnym, industrialnym, a nawet skandynawskim, te style cechuje prostota i elegancja. Konstrukcje balustrady wykonanej ze szkła docenią osoby, które nie chcą poświęcać dużo czasu na utrzymywanie jej w czystości. Minimalistyczne i stylowe balustrady szklane świetnie połączysz z kamieniem lub drewnem, takie połączenie sprawi, że pomieszczenie będzie przytulne i zachwyci nie jednego gościa w Twoim domu.

Miasta w których z powodzeniem realizujemy zlecenia balustrad szklanych

Warszawa, Radzymin, Legionowo, Stare Babice, Łomianki, Kobyłka, Wołomin, Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki