twój świat ze szkła

Kabiny prysznicowe

Realizujemy nietypowe kabiny prysznicowe, kształt i rozmiar kabiny dobierany jest do indywidualnych potrzeb klienta. Na życzenie klienta oferujemy szkło pokryte nanocząsteczkową powłoką ułatwiającą utrzymanie kabiny w czystości. Kabiny prysznicowe realizujemy głównie dla klientów z Warszawy i okolic.

Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe na wymiar to rozwiązanie dla autorskich łazienek z niebanalnym projektem. Realizując swój pomysł w naszym Zakładzie Szklarskim posiadają państwo pełną dowolność odnośnie wymiarów, wysokości czy też rodzaju szkła przeznaczonego do produkcji. Kabiny prysznicowe najczęściej produkowane są ze szkła hartowanego. Wykorzystanie takiego szkła daje nam gwarancje najwyższej jakości oraz pewność w użytkowaniu. Montaż kabin zazwyczaj odbywa się w systemie bezramowym, dopasowując szkło do ściany za pomocą wysokiej jakości uszczelek oraz mocowań. W ofercie naszego zakładu znajdziecie Państwo kabiny okrągłe, kwadratowe czy prostokątne oraz jesteśmy otwarci na wszelkie niestandardowe pomysły ze strony klienta. Działamy na terenie Warszawy i okolic, a nasza siedziba znajduje się w Kobyłce, gdzie serdecznie zapraszamy.

 Kabiny prysznicowe rozwierne

Kabiny prysznicowe przesuwne

Parawany

Ścianki stałe

Kabiny prysznicowe Warszawa - czym się kierować przy wyborze kabiny prysznicowej?

Kiedyś łazienka miała spełniać swoje funkcje i nie przywiązywało się dużej wagi do jej wyglądu. Obecnie to miejsce, które projektuje się spójnie z resztą pomieszczeń w domu. Style industrialne, nowoczesne, a nawet klasyczne to nurty aranżacji popularne w wielu domach. Decydując się na szklaną kabiną prysznicową, podkreślisz wygląd łazienki, a także nadasz jej świeżego wyglądu. Tak niebanalnym rozwiązaniem każdy odwiedzający Twój dom będzie podziwiał wykończenie i wybór szklanej kabiny prysznicowej w nowoczesnym stylu.
A jeśli szukasz idealnego lustra do Twojej łazienki, a jesteś z Warszawy, Kobyłki lub okolic, koniecznie sprawdź nasze realizacje i skontaktuj się z nami! 

Szklana kabina prysznicowa — nowoczesna aranżacja łazienek, co warto wiedzieć?

Zawsze marzyłeś o eleganckim, nowoczesnym wnętrzu? Szklana kabina prysznicowa to idealny element, który sprawi, że z przyjemnością odzyskasz siły w swojej łazience. Warto poznać jej główne zalety i dokonać dobrego wyboru.

Szklane kabiny prysznicowe wykonywane są ze szkła hartowanego, dzięki czemu posiadają dużą wytrzymałość na uderzenia, a także zmiany temperatur w czasie kąpieli. Zastanawiasz się, co się stanie, jeśli pęknie i czy nie zrobi Ci krzywdy? Nic takiego się nie stanie, w przypadku stłuczenia rozpada się na tysiące drobnych i tępych kawałków, które minimalizują ryzyko zranienia. Szklane kabiny prysznicowe są bezpieczne w czasie użytkowania oraz w momencie montażu. Ważną zaletą szkła w kabinie prysznicowej jest izolacja ciepła, para powstała na skutek parowania gorącej wody pozostaje wewnątrz kabiny, dzięki czemu temperatura w czasie kąpieli się nie zmienia.

Rodzaje drzwi w szklanej kabinie prysznicowej – wady i zalety.

Największą popularnością cieszą się dwa rozwiązania, gdzie możesz otwierać kabinę prysznicową za pomocą drzwi przesuwnych lub drzwi uchylnych. Każde z nich mają swoje wady i zalety, każde pasują do łazienki małej bądź dużej. Pomieszczenia mniej ustawne z reguły potrzebują drzwi przesuwnych do szklanej kabiny prysznicowej.

Drzwi przesuwne w kabinie prysznicowej szklanej montowane są na prowadnicach, dzięki czemu nie zabierają dużo miejsca w czasie ich otwierania. Doskonale pasują do małych łazienek. Wybór drzwi przesuwnych zależy od Ciebie i Twojego pomieszczenia, możesz wybrać jednoskrzydłowe, czyli przesuwne w jedną stronę lub dwuskrzydłowe rozsuwane na boki. Niektóre kabiny prysznicowe mają możliwość wypięcia skrzydła z dolnej prowadnicy i odchylenia na bok, dzięki czemu czyszczenie szkła na tafli kabiny prysznicowej jest łatwe i komfortowe. Drzwi uchylne sprawdzą się idealnie w dużych łazienkach, bo otwierają się na zewnątrz, ich główną zaletą jest wygodne wejście do kabiny prysznicowej. Ważnym aspektem w czasie wyboru jest utrzymanie czystości. Prosta konstrukcja pozwoli Ci na dłuższe użytkowanie.

Miasta w których z powodzeniem realizujemy zlecenia kabin prysznicowych

Warszawa, Radzymin, Legionowo, Stare Babice, Łomianki, Kobyłka, Wołomin, Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki