Lustra na wymiar do Twojego domu - jak odpowiednio dobrać lustro?

Lustra w domu są wbrew pozorom niezwykle ważnym elementem. Służą nam do kontrolowania własnego wyglądu, oceniania ubioru, robienia domowych zabiegów i wielu innych czynności wykonywanych w pojedynkę. Oprócz tego jednak, lustra stanowią funkcję estetyczną i nadają pomieszczeniom charakteru. Pokój, salon, łazienka czy nawet kuchnia stają się bardziej urokliwe, a jest to możliwe dzięki odpowiedniemu dopasowaniu lustra do otoczenia i wystroju.

Lustra na zamówienie dla każdego

Wybór lustra nie powinien być spontaniczny, a przemyślany i dokładnie dopasowany do wystroju. Dzięki idealnemu dopasowaniu, element ten nada pomieszczeniu oryginalny charakter, optycznie je powiększy i delikatnie podświetli. Zdecydowanie się na lustro robione na wymiar będzie idealnym rozwiązaniem, które gwarantuje zadowolenie.

Rozmiar i kształt lustra na zamówienie

Kształt i rozmiar lustra powinien zależeć od konkretnego pomieszczenia, funkcji jakie będzie tam spełniać oraz od stylu urządzenia pokoju. Małe, okrągłe lustro sprawdzi się w łazience nad umywalką, ale nie nada się do zamontowania w sypialni na szafie. Rozmiar lustra mającego służyć do całościowego przeglądania się, powinien być także dopasowany do wzrostu domowników. Te dwie podstawowe cechy lustra powinne być zdecydowanie omawiane w pierwszej kolejności.

Gami lustra na wymiar Radzymin, Legionowo, Stare Babice, Łomianki, Kobyłka, Wołomin, Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki, Wa

Chcąc zakupić lustro na wymiar dopasowane do własnych oczekiwań zachęcamy do kontaktu z Naszą firmą Gami zajmującą się produkcją wykończeń szklanych w tym luster. Spersonalizowany produkt idealnie wpasuje się w każde wnętrze i z pewnością spełni wszystkie wymagania.

Rama w lustrach na wymiar

Nie każde lustro na które się decydujemy musi posiadać ramę. Pomimo, iż oprawione lustra są najpopularniejsze i ich wybór jest zdecydowanie większy, to nie zawsze będzie to dla Nas najlepsza opcja. Rama to bardzo klasyczne rozwiązanie, które występuje w wielu różnorodnych wariantach, kolorach, a wykonana może być z wielu materiałów. Nadaje ona całemu lustru pewnej ciężkości, przez co będzie mniej nadawać się do ścian pokrytych zdobionymi tapetami czy malowanymi wzorami. Lustra bez ramy są rozwiązaniami nowoczesnymi, które optycznie powiększą pomieszczenie. Ich surowy charakter dodaje głębi i uroku, a element idealnie wtapia się w otoczenia.

Kolor szkła w lustrze na wymiar

Kolor lustra jest również aspektem na który warto zwrócić uwagę na samym początku. Chcąc przeglądać się w danym lustrze na co dzień powinno się wybrać lustro srebrne, oddające rzeczywisty wygląd. Inne kolory stanowią funkcje ozdobne i mogą pięknie podkreślać kolor mebla i dodawać oryginalności pomieszczeniu.