Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą GAMI, aby omówić szczegóły, pomysły i wspólnie ustalić możliwości w Państwa mieszkaniach, biurach czy firmach.

Grafika na Szkle

Szkło z grafiką to bardzo nowoczesne urozmaicenie w naszych domach. Może być zastosowane wszędzie i nada pomieszczeniu indywidualny charakter, dzięki któremu poczujemy się wyjątkowo. Mało kto decyduje się na starodawną fototapetę, dlatego grafika na szkle staje się idealną alternatywą. Warto zaznaczyć, że taka grafika zwiększa optycznie pomieszczenie to staje się dużą zaletą. Firma Gami oferuje swoim Klientom druk na każdej możliwej szklanej powierzchni takiej jak: panele, drzwi, balustrady, lustra, kabiny prysznicowe czy wszelkie szklane zabudowy. Wykorzystujemy niezawodny i profesjonalny sprzęt do druku w innowacyjnej technologii. Stawiamy na najwyższą jakość i uzyskanie jak najlepszego efektu, który zadowoli każdego Klienta. Umożliwiamy odwzorowanie każdego pomysłu, nawet tego najodważniejszego, nie muszą się Państwo ograniczać. Może być to nasz wzór, projekt zaprojektowany przez Was samych, znaleziony w Internecie gotowy szablon lub autorskie zdjęcie. Gwarantujemy wysoką rozdzielczość, żywe kolory, odpowiednią przyczepność oraz odporność na urazy mechaniczne.

Takie szkło można wykorzystać w łazienkach, gdzie nada ono pomieszczeniu egzotyczny charakter, często wybierany przez Klientów. Wzory oczywiście zależą tylko i wyłącznie od Państwa preferencji. Częstym wyborem jest również dobór szkła z grafiką w szafach sypialnianych. Takie urozmaicenie zdecydowania ociepla wnętrze sypialni, w której przyjemnie spędza się czas. Szkło z grafiką chętnie jest wybierane przez Klientów również w kuchniach. Zdobi ono w ten sposób blaty kuchenne, a przy takiej kompozycji gotowanie staje się jeszcze atrakcyjniejsze. To tylko najpopularniejsze wykorzystania takiej grafiki, koncepcji i sposobów wmontowania szkła może być jeszcze więcej, jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i projekty.

Miasta w których z powodzeniem realizujemy zlecenia Grafiki na szkle

Warszawa, Radzymin, Legionowo, Stare Babice, Łomianki, Kobyłka, Wołomin, Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki