Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą GAMI, aby omówić szczegóły, pomysły i wspólnie ustalić możliwości w Państwa mieszkaniach, biurach czy firmach.

Zabudowy SZklane

Szkło bardzo chętnie jest stosowane do zabudowy przestrzeni, wnętrza stają się bardziej przestronne, harmonijne, eleganckie i zgodne z naturą. Coraz częściej wykorzystuje się szklane zabudowy w biurach, galeriach czy innych miejscach użyteczności publicznej. Jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które nadaje pomieszczeniom oryginalnego charakteru. Zamykanie czy też dzielenie przestrzeni w ten sposób wygląda bardzo estetycznie i cieszy oko wielu naszych Klientów. Nasza firma Gami właśnie specjalizuje się również w tego typu zabudowach. Realizujemy indywidualne projekty ścian, drzwi oraz konstrukcji ze szkła. Nasze konstrukcje są estetyczne i funkcjonalne, zapewniają wysoki komfort użytkowania. Oferujemy Państwu szklane zabudowy tarasów czy altan, szklane ściany, balustrady przy schodach i wiele innych różnorodnych możliwości w pomieszczeniach. Taka zabudowa może być transparentna, ale też matowa co daje bardzo oryginalny efekt. Szklana zabudowa może także wykorzystywać grafikę na szkle, którą także Nasza firma Państwu oferuje. Takie rozwiązanie na pewno ożywi każde pomieszczenie i skutecznie przykuje oczy odwiedzających.

Zabudowy szklane najczęściej wykorzystywane są w przestrzeni publicznej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować je w mieszkaniu czy domu. Jest to bardzo wyróżniająca alternatywa, która wizualnie wyeksponuje przestrzeń. Poprawi nastrój domowników, pozwoli poczuć się wyjątkowo i nowocześnie. Szklana zabudowa idealnie sprawdzi się w łazienkach czy kuchniach, ale może także oddzielić/podzielić każde inne pomieszczenie zależnie od Państwa preferencji. Wszelkie obawy o bezpieczeństwo nie są potrzebne. Taka zabudowa jest mocno odporna na uszkodzenia, a w razie wypadku i ewentualnego stłuczenia, rozpada się na drobne i bezpieczne kawałki o tępych krawędziach co ogranicza do minimum ryzyko skaleczenia się. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy Gami, gwarantujemy Państwu terminowość wykonania usługi oraz zgodność z ustalonymi szczegółami.

Miasta w których z powodzeniem realizujemy zlecenia zabudowy szklanych

Warszawa, Radzymin, Legionowo, Stare Babice, Łomianki, Kobyłka, Wołomin, Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki