twój świat ze szkła

Ścianki szklane

Ścianki szklane to bardzo częste rozwiązanie w biurze, firmie czy domu. Nowoczesny sposób na podzielenie przestrzeni bez jej utraty.

Zabudowy szklane

Zabudowy szklane to zazwyczaj produkowane na wymiar tafle szkła, które mają na celu oddzielić pewną przestrzeń lub spełniać rolę przeźroczystej ścianki. Szklane zabudowy pełnią również funkcję ozdobną. Dzięki ich niewielkiej szerokości jesteśmy w stanie zaoszczędzić wiele miejsca, a jednocześnie sprawić by wnętrze było bardziej praktyczne I estetyczne. Zabudowy szklane podobnie jak balustrady mogą być montowane w systemie bezramowym, jak I w specjalistycznych profilach systemowych. Ścianki czy wszelkie zabudowy szklane bardzo często wykorzystywane są na tarasach lub balkonach, dają nam poczucie przestrzenności, dostarczają nam nieograniczoną liczbę światła, ale również chronią przed deszczem czy wiatrem. Takie rozwiązanie ma wiele zalet w kwestii utrzymania czystości, ale również w trakcie montażu, kiedy nie chcemy narażać na uszkodzenia innych elementów domu.

W trakcie naszej wieloletniej pracy oraz w wyniku zdobytego doświadczenia z zakresu szklanej zabudowy, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wykonania oraz montażu. Zapraszamy do realizacji gdzie zobaczycie Państwo rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów, na które jesteśmy bardzo otwarci.