Szkło z grafiką – jaką grafikę na szkle wybrać?

Szkło z grafiką – jaką grafikę na szkle wybrać?

Szkło z grafiką na szkle to bardzo szerokie pojęcie, ponieważ grafika czy zdjęcie od klienta, może pojawić się na praktycznie każdym wyrobie szklarskim, zaczynając na panelach kuchennych, po ścianki szklane, drzwi a nawet całe zabudowy szklane.
Grafika na szkle to bardzo estetyczny i wyrazisty element dekoracji, nadaje się do większości pomieszczeń. Szkło dekoracyjne można stosować również w mniejszych miejscach jak korytarzach, łazience, w przedpokoju np. między półkami, lub można dekorować nimi całe ściany jako zastępca standardowych płytek.

GAMI Zakład Szklarski specjalizuje się w wykonywaniu grafiki na szkle, jesteśmy w stanie wykonać grafikę na drzwiach, panelach szklanych, balustradach, ściankach działowych, czy całych zabudowach szklanych. Takie elementy mogą mieć zastosowanie w domu, na tarasie, w biurze, czy w salonie – naprawdę wszędzie. 

Grafika na szkle

Wybór odpowiedniej grafiki, zdjęcia czy motywu zawsze leży w kwestii klienta, ponieważ wykonane wyroby szklarskie będą służyć przez lata oraz muszą dobrze komponować się z resztą wystroju. Klient może użyć własnych zdjęć lub skorzystać z naszej bazy, w której możemy znaleźć mnóstwo wzorów oraz inspiracji jaką grafikę na szkle wybrać.

Najczęstszym motywem w wyborze paneli kuchennych są zielone krajobrazy, pejzaże, widok trawy z rosą o poranku oraz wszystko co z reguły kojarzy się z miłym porankiem w kuchni, bo to właśnie tam zaczynamy nasz dzień.
W przypadku drzwi szklanych, wybór najczęściej zależy od kolorystyki pomieszczeń do których prowadzą. Tutaj nie ma reguły, każdy stosuje wzór jaki uzna za najlepszy do swojego wnętrza, ale preferowane są ciemniejsze motywy z mniejszą przepuszczalnością światła.
Ścianki działowe, zabudowy szklane oraz balustrady zazwyczaj wykonywane są ze szkła bezbarwnego hartowanego, ale jesteśmy w stanie wykonać na nich dowolną grafikę czy motyw.

Szkło produkowane w naszym zakładzie szklarskim wyróżnia się świetną jakością oraz najwyższą jakością materiałów. Z pewnością dopasują się do każdego wnętrza i dodadzą oryginalności oraz charakteru. Szkło to wyjątkowy materiał, który może znaleźć zastosowanie w każdej przestrzeni, jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia i możliwości produkcyjne.
Montaż grafiki na szkle w zależności od warunków, odbywa się na specjalny klej montażowy lub za pomocą uchwytów do ściany lub podłoża.
Zamawiając szkło z grafiką w naszym zakładzie szklarskim możecie być Państwo pewni najwyższej jakości szkła, grafiki, szlifu oraz montażu. Zapraszamy do kontaktu! 

Szkło z grafiką Warszawa | grafika na szkle Ząbki | Szkło z grafiką Marki